Astra Pro - en to pl translation catalogue (230 entries)

en: %1$s restored to revision from %2$s
pl: %1$s przywrócono do edycji z %2$s

en: %s does not exist.
pl: %s nie istnieje.

en: %s draft updated.
pl: %s szkicy uaktualniono.

en: %s published.
pl: %s opublikowano.

en: %s saved.
pl: %s zapisano.

en: %s scheduled for.
pl: %s zaplanowano dla.

en: %s submitted.
pl: %s przypisano.

en: %s updated.
pl: %s zaktualizowane.

en: 404 Page
pl: Strona błędu 404

en: Above Header
pl: Nad Nagłówkiem

en: Above Header First Widget
pl: Pierwsa sekcja Widgetów nad Nagłówkiem strony

en: Above Header Menu
pl: Menu nad Nagłówkiem strony

en: Above Header Second Widget
pl: Druga sekcja Widgetów nad Nagłówkiem strony

en: Action
pl: Akcja

en: Add Display Rule
pl: Dodaj regułę wyświetlania.

en: Add Exclusion Rule
pl: Dodaj regułę wykluczenia

en: Add Location Rule
pl: Dodaj regułę położenia

en: Add New
pl: Dodaj Nowy

en: Add Rule
pl: Dodaj regułę

en: Add User Rule
pl: Dodaj status użytkownika

en: Add locations for where this %s should appear.
pl: Dodaj lokacje w których %s powinien się pojawić.

en: Add locations for where this Advanced Header should appear.
pl: Dodaj lokację w której dany Zaawansowany Nagłówek ma się pojawić.

en: Add locations for where this Custom Layout should appear.
pl: Wybierz miejsca gdzie dana akcja m zostać wykonana

en: Advanced
pl: Zaawansowany

en: All
pl: Wszystko

en: All %s
pl: Wszystkie %s

en: All %s Archive
pl: Wszystkie %s Archiwa

en: All Archives
pl: Wszystkie Archiwa

en: All Singulars
pl: Wszystkie Pojedyncze Wpisy

en: Archives for
pl: Archiwa dla

en: Assign Above Header Menu
pl: Przypisz Menu do sekcji nad Nagłówkiem strony

en: Assign Below Header Menu
pl: Przypisz Menu do sekcji pod Nagłówkiem strony

en: Author Archive
pl: Archiwum Autora

en: Background
pl: Tło

en: Background Color
pl: Kolor tła

en: Background Size
pl: Rozmiar Tła

en: Basic
pl: Podstawowy

en: Below Header
pl: Pod Nagłówkiem

en: Below Header First Widget
pl: Pierwsza sekcja Widgetów pod Nagłówkiem strony

en: Below Header Menu
pl: Menu pod Nagłówkiem strony

en: Below Header Second Widget
pl: Druga sekcja Widgetów pod Nagłówkiem strony

en: Below Header Submenu
pl: Podmenu sekcji pod Nagłówkiem

en: Blog / Posts Page
pl: Strona Bloga / Wpisu

en: Border Bottom Size
pl: Rozmiar dolnego obramowania

en: Border Color
pl: Kolor obramowania

en: Bottom
pl: Dół

en: Bottom Border
pl: Linia dolna

en: Bottom Border Color
pl: Kolor dolnego obramowania

en: Bottom Padding
pl: Dolny odstęp wewnętrzny

en: Bottom Spacing
pl: Dolny odstęp

en: Button
pl: Przycisk

en: Capitalize
pl: Pierwsza duża litera

en: Center Bottom
pl: Środek Dół

en: Center Center
pl: Środek Środek

en: Center Top
pl: Środek Góra

en: Choose...
pl: Wybierz...

en: Click here to assign a widget for this area.
pl: Kliknij tutaj aby przypisać widgety dla tej sekcji

en: Color
pl: Kolor

en: Contain
pl: Utrzymuj

en: Content
pl: Zawartość

en: Content Width
pl: Szerokość treści

en: Cover
pl: Przykryj

en: Custom %s deleted.
pl: Wybrane %s usunieto.

en: Custom %s updated.
pl: Wybrane %s zaktualizowane.

en: Custom Size
pl: Własny rozmiar

en: Custom Size can be given any positive number with or without units as "5" or "5px". Default unit is "%"
pl: Własny rozmiar może być ustawiony dowolną liczbą dodatnią "z" bądź "bez" jednostek, np "5" lub też "5px". Domyślną jednostką jest "%"

en: Customize Site Header
pl: Skonfiguruj Nagłówek Strony

en: Customizer Setting
pl: Ustawienia personalizacji

en: Date
pl: Data

en: Date Archive
pl: Data Archiwum

en: Default
pl: Domyślny

en: Desktop
pl: Komputer

en: Desktop + Mobile
pl: Komputer + Komórka

en: Disable
pl: Ukryj

en: Disable Above Header
pl: Wyłącz sekcję nad Nagłówkiem strony

en: Disable Below Header
pl: Wyłącz sekcję pod Nagłówkiem strony

en: Disable Footer Widgets
pl: Wyłącz widgety w Stopce

en: Disabled
pl: Wyłączony

en: Display Above Header
pl: Wyświetl sekcję nad Nagłówkiem Strony

en: Display Below Header
pl: Wyświetl sekcję pod Nagłówkiem Strony

en: Display Breadcrumb
pl: Wyświetl Okruszki

en: Display On
pl: Wyświetlaj na

en: Display Rules
pl: Zasady wyświetlania

en: Do Not Display On
pl: Nie wyświetlaj w sytuacji

en: Edit
pl: Edytuj

en: Enabled
pl: Włączony

en: Entire Website
pl: Cała strona

en: Error 404: Page not found
pl: Błąd 404: Nie znaleziono strony!

en: Exclude On
pl: Wyklucz z

en: Fade
pl: Zanikanie

en: Font Size
pl: Rozmiar czcionki

en: Font Weight
pl: Grubość czcionki

en: Footer
pl: Stopka

en: Footer Widget Area 1
pl: Stopka - 1 sekcja widgetów

en: Footer Widget Area 2
pl: Stopka - 2 sekcja widgetów

en: Footer Widget Area 3
pl: Stopka - 3 sekcja widgetów

en: Footer Widget Area 4
pl: Stopka - 4 sekcja widgetów

en: Footer Widget Area 5
pl: Stopka - 5 sekcja widgetów

en: Footer Widgets
pl: Widgety Stopki

en: Force Disable Transparency on Archives?
pl: Wymusić wyłączenie przeźroczystości w stronach Archiwum?

en: Front Page
pl: Strona Główna

en: Full Width
pl: Pełna szerokość

en: Full screen
pl: Pełny ekran

en: Head
pl: Nagłówek Head

en: Header
pl: Nagłowek

en: Icon Color
pl: Kolor ikony

en: Icon Hover Color
pl: Kolor ikony po najechaniu myszką

en: Image
pl: Obraz

en: Layout
pl: Wygląd

en: Layout 1
pl: Wygląd 1

en: Layout 2
pl: Wygląd 2

en: Layout 3
pl: Wygląd 3

en: Layout 4
pl: Wygląd 4

en: Layout 5
pl: Wygląd 5

en: Layout 6
pl: Wygląd 6

en: Layout 7
pl: Wygląd 7

en: Left
pl: Lewy

en: Left Center
pl: Lewy Środek

en: Left Top
pl: Lewy Góra

en: Line Height
pl: Wysokość linii

en: Link / Text Color
pl: Kolor tekstu / linka

en: Link Color
pl: Kolor linka

en: Link Hover Color
pl: Kolor linka po najechaniu myszką

en: Logged In
pl: Zalogowany jako

en: Logged Out
pl: Wylogowany

en: Logo Width
pl: Szerokość Logo

en: Lowercase
pl: wszystkie litery małe

en: Merge
pl: Połącz

en: Mobile
pl: Komórka

en: No Page Header
pl: Brak nagłówka strony

en: No Repeat
pl: Nie powtarzaj

en: None
pl: Brak

en: Overlay Background Color
pl: Nadpisz kolor tła

en: Override this image with the featured image on individual posts & pages.
pl: Nadpisz ten obraz indywidualnym obrazkiem wyróżniającym wpisu lub strony

en: Page Header
pl: Nagłówek Strony

en: Page Header: Center Aligned
pl: Nagłówek strony: wyśrodkowany

en: Page Header: Inline
pl: Nagłówek strony: w linii

en: Pagination
pl: Paginacja

en: Position
pl: Pozycja

en: Primary Menu
pl: Podstawowe Menu

en: Priority
pl: Priorytet

en: Remove Image
pl: Usuń obraz

en: Remove Logo
pl: Usuń logo

en: Repeat All
pl: Powtarzaj wszystko

en: Repeat Vertically
pl: Powtarzaj w pionie

en: Right
pl: Prawy

en: Right Bottom
pl: Prawy Dół

en: Right Center
pl: Prawy Środek

en: Right Top
pl: Prawy Góra

en: Scroll
pl: Przewiń

en: Search
pl: Szukaj

en: Search Page
pl: Strona Wyników Wyszukiwania

en: Section 1
pl: Sekcja 1

en: Section 2
pl: Sekcja 2

en: Select
pl: Wybierz

en: Select Image
pl: Wybierz obraz

en: Select logo
pl: Wybierz logo

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Site Header
pl: Nagłówek Strony

en: Site Identity
pl: Dane strony

en: Site Tagline Color
pl: Kolor opisu strony

en: Site Title Color
pl: Kolor tytułu strony

en: Site Title Hover Color
pl: Kolor tytułu strony po najechaniu myszką

en: Size
pl: Rozmiar

en: Slide
pl: Przeciągnij

en: Spacing
pl: Odstępy

en: Spacing can be given any positive number with or without units as &quot;5&quot; or &quot;5px&quot;. Default unit is &quot;px&quot;
pl: Odstępy mogą być ustawione w dowolnych jednostkach np "5" lub "5px"; domyślne ustawienie to "5px"

en: Special Pages
pl: Strony specjalne

en: Specific Target
pl: Określ cel

en: Split
pl: Podziel

en: Stick Above Header
pl: Przyklej sekcję nad Nagłówkiem

en: Stick Primary Header
pl: Przyklej Nagłówek strony

en: Submenu
pl: Podmenu

en: Targer header based on user role.
pl: Wybierz nagłówek w zależności od statusu użytkowników

en: Text Color
pl: Kolor czcionki

en: Text Transform
pl: Przekształć czcionkę

en: The same display setting is already exist in %s post/s.
pl: Te same ustawienia wyświetlania są użyte w %s wpisie/wpisach.

en: This %s will not appear at these locations.
pl: %s nie pojawi się w tych miejscach.

en: This Advanced Header will not appear at these locations.
pl: Ten Zaawansowany Nagłówek nie pojawi się w określonych lokalizacjach

en: Title
pl: Tytuł

en: Title Color
pl: Kolor tytułu

en: Top
pl: Góra

en: Top Padding
pl: Górny odstęp

en: Top Spacing
pl: Górny odstęp

en: Typography
pl: Typografia

en: Uppercase
pl: WSZYSTKIE LITERY DUŻE

en: User Roles
pl: Status użytkowników

en: Users
pl: Użytkownicy

en: View
pl: Zobacz

en: View Astra Pro settings
pl: Zobacz ustawienia Astra Pro

en: Yes
pl: Tak

en: You searched for
pl: Wyniki wyszukiwania dla

[ctx: advanced-header general name]
en: Page Headers
pl: Zaawansowane Nagłówki

[ctx: advanced-header singular name]
en: Page Header
pl: Zaawansowany Nagłówek

en: astra_body_bottom - Action to add your content or snippet at bottom of the <body> tag.
pl: astra_body_bottom -Akcja dodająca treść lub kod na samym dole zaraz przed zamknięciem znacznika <body>

en: astra_body_top - Action to add your content or snippet at top of the <body> tag.
pl: astra_body_top - Akcja dodająca treść lub kod na górę sekcji <body>

en: astra_comments_after - Action to add your content or snippet after closing of comment wrapper.
pl: astra_comments_after - Akcja dodająca treść lub kod poniżej zamknięcia sekcji Komentarzy

en: astra_comments_before - Action to add your content or snippet before opening of comment start.
pl: astra_comments_before - Akcja dodająca treść lub kod przed sekcją komentarzy bądź na początku sekcji komentarzy

en: astra_content_after - Action to add your content or snippet after main content.
pl: astra_content_after - Akcja dodająca treść lub kod poniżej głównej treści

en: astra_content_before - Action to add your content or snippet before main content.
pl: astra_content_before - Akcja dodająca treść lub kod przed główną treścią strony

en: astra_content_bottom - Action to add your content or snippet at bottom of the main content.
pl: astra_content_bottom -Akcja dodająca treść lub kod poniżej głównej sekcji treści

en: astra_content_top - Action to add your content or snippet at top of main content.
pl: astra_content_top - Akcja dodająca treść lub kod za główną treścią strony

en: astra_content_while_after - Action to add your content or snippet after loop end.
pl: astra_content_while_after - Akcja dodająca treść lub kod na końcu pętli

en: astra_content_while_before - Action to add your content or snippet before loop start.
pl: astra_content_while_before - Akcja dodająca treść lub kod przed rozpoczęciem pętli

en: astra_entry_content_after - Action to add your content or snippet after post content
pl: astra_entry_content_after - Akcja dodająca treść lub kod za treścią Pojedynczego Wpisu

en: astra_entry_content_before - Action to add your content or snippet before post content.
pl: astra_entry_content_before - Akcja dodająca treść lub kod przed zawartością Pojedynczego Wpisu

en: astra_footer_after - Action to add your content or snippet after the closing <footer> tag.
pl: astra_footer_after - Akcja dodająca treść lub kod za znacznikiem zamykającym <footer>

en: astra_footer_before - Action to add your content or snippet before the opening <footer> tag.
pl: astra_footer_before -Akcja dodająca treść lub kod zaraz przed otwarciem znacznika <footer>

en: astra_head_bottom - Action to add your content or snippet at bottom of the <head> tag.
pl: astra_head_bottom - Akcja dodająca treść bądź kod na sam dół sekcji <head>

en: astra_head_top - Action to add your content or snippet at top of the <head> tag.
pl: astra_head_top - Akcja dodająca treść bądź kod na samą górę sekcji <head>

en: astra_header_after - Action to add your content or snippet after the closing <header> tag.
pl: astra_header_after - Akcja dodająca treść lub kod zaraz po zamknięciu sekcji <header>

en: astra_header_before - Action to add your content or snippet just before the opening <header> tag.
pl: astra_header_before -  Akcja dodająca treść lub kod zaraz przed otwarciem sekcji <header>

en: astra_html_before - Action to add your content or snippet just before the opening of <html> tag.
pl: astra_html_before  - Akcja dodająca treść lub kod  na górze głównej sekcji z treścią zaraz przed otwarciem sekcji <html>

en: astra_main_header_bar_bottom - Action to add your content or snippet after at bottom of the Main header.
pl: astra_main_header_bar_bottom - Akcja dodająca treść lub kod poniżej głównego nagłówka

en: astra_main_header_bar_top - Action to add your content or snippet at top of the Main header.
pl: astra_main_header_bar_top - Akcja dodająca treść lub kod nad tytułem strony

en: astra_masthead_bottom - Action to add your content or snippet at  bottom of the <header> tag.
pl: astra_masthead_bottom - Akcja dodająca treść lub kod na dole sekcji <header>

en: astra_masthead_content - Action to add your content or snippet in <header> tag.
pl: astra_masthead_content -Akcja dodająca treść lub kod w sekcji <header>

en: astra_masthead_toggle_buttons_after - Action to add your content or snippet after responsive menu toggle button.
pl: astra_masthead_toggle_buttons_after - Akcja dodająca treść lub kod za przyciskiem/ikoną otwierającym responsywne menu

en: astra_masthead_toggle_buttons_before - Action to add your content or snippet before responsive menu toggle button.
pl: astra_masthead_toggle_buttons_before -Akcja dodająca treść lub kod przed przyciskiem/ikoną otwierającym responsywne menu

en: astra_masthead_top - Action to add your content or snippet at  top of the <header> tag.
pl: astra_masthead_top - Akcja dodająca treść lub kod na samej górze sekcji <header>

en: astra_primary_content_bottom - Action to add your content or snippet at bottom of the primary content.
pl: astra_primary_content_bottom - Akcja dodająca treść lub kod na dole głównej sekcji treści

en: astra_primary_content_top - Action to add your content or snippet at top of the primary content.
pl: astra_primary_content_top - Akcja dodająca treść lub kod na górze głównej sekcji treści

en: astra_sidebars_after - Action to add your content or snippet after closing of sidebar wrapper.
pl: astra_sidebars_after -  Akcja dodająca treść lub kod po zamknięciu sekcji Sidebar

en: astra_sidebars_before - Action to add your content or snippet before opening of sidebar wrapper.
pl: astra_sidebars_before -  Akcja dodająca treść lub kod przed otwarciem Sekcji Sidebar

en: astra_single_header_after - Action to add your content or snippet after single post header.
pl: astra_single_header_after - Akcja dodająca treść lub kod za nagłówkiem Pojedynczego Wpisu

en: astra_single_header_before - Action to add your content or snippet before single post header.
pl: astra_single_header_before - Akcja dodająca treść lub kod przed nagłówkiem Pojedynczego Wpisu

en: astra_single_header_bottom - Action to add your content or snippet at bottom of the single post header.
pl: astra_single_header_bottom - Akcja dodająca treść lub kod poniżej nagłówka Pojedynczego Wpisu

en: astra_single_header_top - Action to add your content or snippet at top of the single post header.
pl: astra_single_header_top - Akcja dodająca treść lub kod na górę nagłówka Pojedynczego Wpisu

en: wp_footer - Action to add your content or snippet at end of the document.
pl: wp_footer - Akcja dodająca treść lub notkę na końcu całej strony.

en: wp_head - Action to add custom style, script and meta at the bottom of <head> tag.
pl: wp_head - Akcja służąca do dodania własnych styli, skryptów, znaczników meta i innych na sam dół sekcji <head>
